Prodej bytu 1 + kk v Pardubicích

Popis nemovitosti

Nabízím Vám byt o velikosti 1 + kk o celkové výměře cca 31 m2, který se nachází v osmém nadzemním podlaží panelového domu v klidné části Pardubic, v Polabinách, blízko dětského hřiště, ulice Gagarinova.

Byt je v osobnim vlastnictví. Zájemcům v rámci našich služeb nabízíme výhodné financování vytvořené na míru pro tento byt.

Byt je tvořen z jedné obytné místnosti, ze které je vchod na balkonkuchyňského koutu s kuchyňskou linkou, koupelny a chodby. V koupelně je vana, umyvadlo, pračka a WC. V bytě proběhla rekonstrukce podlah. Podlahovou krytinou jsou dlaždice a lino. V bytě jsou již plastová okna. K bytu patří i sklep.

Lokalita bytu je výborná, vše potřebné je v docházkové vzdálenosti. V blízkosti domu je restaurace, kavárna, dětské hřiště i hřiště s bránami, fitness, základní škola a obchodní řetězec Kaufland. Nemovitost se nachází v krajském městě s dobrou občanskou vybaveností a dopravním spojením.

Byt je vhodný jak pro startovací bydlení nebo jako investice s pravidelným měsíčním výnosem.

Technické údaje:

  • Velikost: 1+kk
  • Forma vlastnictví: Osobní
  • Topení: ÚT dálkové
  • Podlahová plocha: 31 m2
  • Elektřina: 230V
  • Voda: Pitná
  • Počet sklepů: 1
  • Lodžie
  • Konstrukce budovy: Panelová
bytová jednotka
1 + kk
8. nadzemní
podlaží
sklep a
lodžie
výměra bytu
31 m2
k bydlení
či k pronajímání

Videoprohlídka bytu

Virtuální prohlídka bytu

Půdorys

Průkaz energetické náročnosti budovy

Evidenční list nájemného

Něco málo o Pardubicích

Pardubice jsou univerzitní a statutární město na východě Čech, metropole Pardubického kraje s výraznou správní, obytnou, obslužnou a výrobní funkcí pardubicko-hradecké aglomerace. Leží ve východní části Polabí na soutoku řek Labe a Chrudimky, přibližně 100 kilometrů východně od Prahy a 20 kilometrů jižně od Hradce Králové v nadmořské výšce přibližně 220 metrů.

Pardubice mají přibližně 92 tisíc obyvatel a jsou tak desátým největším městem Česka, jsou také největším městem Pardubického kraje i okresu Pardubice. Výměra území města je 82,7 km². Pardubice se dělí na 8 samosprávných městských obvodů a 20 katastrálních území. První dochovaná zmínka o existenci Pardubic pochází z roku 1295, k roku 1340 jsou už připomínány jako město. Nový rozvoj města přišel od poloviny 19. století s připojením města na železnici. Vznikla zde řada průmyslových podniků jako lihovar, cukrovar, továrna na mlýnské stroje, Fantova rafinérie minerálních olejů a další. 

Sídlí zde Univerzita Pardubice, dále např. okresní soud a pobočka krajského soudu. Historické centrum je od roku 1964 městskou památkovou rezervací. Hlavními průmyslovými odvětvími jsou průmysl chemický, strojírenský a elektrotechnický. Už od 16. století jsou proslulé výrobou perníku. Významné sportovní události jsou slavné koňské dostihy Velká pardubická, motocyklový závod Zlatá přilba, Mezinárodní festival šachu Czech Open či tenisová Pardubická juniorka.

pardubice.eu

Cena: 2.680.000,- Kč

František Skipala

realitní specialista

telefon: +420 774 494 749
e-mail: skipala@pohoda-rk.cz
web: https://frantisekskipala.cz
facebook:

Kompletní nabídka nemovitostí realitní kanceláře

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím