Prodej bytu 3 + 1 v Jedlové u Poličky

Popis nemovitosti

Nabízím vám krásný zděný byt o velikosti 3+1 s celkovou výměrou 63 m2, který je v osobním vlastnictví, umístěn v prvním nadzemním podlaží bytového domu. Byt prošel rekonstrukcí v roce 2020.

Byt je tvořen z obývacího pokoje, kuchyně s linkou a spotřebiči. Další místností je prostorný pokoj s balkonem, ložnice a dále vstupní chodba, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Součástí bytu jsou dva sklepy v suterénu domu a garáž.

V bytě je podlahová krytina parkety, lino a dlažba. Vytápění bytu je ústřední elektrické, část bytu má podlahové vytápění. Ohřev vody bojlerem. Byt má eurookna, dřevěné interiérové i vchodové dveře.

Okolo domu je spoustu zeleně a zahrádka. Byt se nachází v klidné lokalitě Jedlové u Poličky. V obci se nachází COOP, česká pošta, obecní úřad, restaurace, lékaří, základní i mateřská škola.

Technické údaje:

  • Čistá plocha bytu: 63 m2
  • Další části: dva sklepy, balkon, garáž
  • Nadzemní podlaží: 1.
  • Topení: ústřední elektrické
  • Stav domu i bytu: velmi dobrý

Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto v rámci našich služeb zájemci rádi zajistíme zdarma výhodné financování. Tento byt je vhodný i jako investice s možným měsíčním výnosem.

K této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, dle zákona je proto nemovitost dočasně do jeho předložení inzerována v energetické třídě G.

Těším se na setkání s Vámi.

bytová jednotka
3 + 1
1. nadzemní
podlaží
dva sklepy
balkon a garáž
celková plocha
63 m2
k bydlení
či pronajímání
rekonstrukce
bytu r. 2020

Videoprohlídka bytu

Videoprohlídka exteriéru

Virtuální prohlídka bytu

Půdorys

Něco málo o Jedlové

Obec Jedlová vznikla ze tří místních částí, které navzájem splynuly. Jméno obec dostala podle ztepilých jedlí, které obec obklopovaly. Rozkládá se v délce 6 km podél Zlatého potoka, jihovýchodně od Poličky s nadmořskou výškou 599 m n.m., o rozloze 2 304 ha.

Obec byla založena za vlády krále Přemysla Otakara II.(1253-1278) jako pohraniční ves na českomoravském pomezí.

V současné době má obec 1047 trvale žijících obyvatel,274 trvale obydlených domů,75 rekreačních chalup a 13 chat. Obcí prochází silnice II. třídy č. 362.

Mezi kulturní památky je zařazen farní kostel Navštívení Panny Marie jako raně gotická stavba z konce 13.století se zvonicí a přilehlým hřbitovem, který je chráněn kamennou zdí. Se jménem obce je spojena historie minerálních lázní Balda či Zlatá studně, ležících v katastrálním území Jedlová, v nadmořské výšce 654 m n.m. Lázeňské objekty dnes již neexistují. Dochovala se jen kaplička, myslivna a studně s pramenem vody, u kterého byl postaven kiosek s občerstvením pro letní návštěvníky, kteří vyhledávají neporušenou, čistou lesní krajinu a místa, jejichž minulost má nám i dnes co říci.

V blízkosti obce se nachází několik rybníků.

Okolí Jedlové láká k procházkám, pohybu na čerstvém vzduchu v zachovalé přírodě.

www.jedlova.com

Cena: 2.980.000,- Kč

František Skipala

realitní specialista

telefon: +420 774 494 749
e-mail: skipala@pohoda-rk.cz
web: https://frantisekskipala.cz
facebook:

Kompletní nabídka nemovitostí realitní kanceláře

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím